יופי וטיפוח

גיל המעבר, כן! אז מה? כיום, נשים מגיעות לתקופה זו בחייהן הרבה יותר מוכנות. הן פעילות יותר, דואגות לעצמן ו ... מעודכנות! הבנה טובה יותר של מה שקורה בגופן מסייעת להן לקבל זאת ולכן לחיות טוב יותר.

גיל המעבר, גיל העמידה, הגורם הפיזיולוגי והסימנים הקליניים. אנחנו נפרט הכל על גיל המעבר כדי שתוכלי להתמודד עם שלב זה בשלווה רבה יותר.

יופי וטיפוח

מחקר קליני רחב היקף נערך כדי להוכיח את יעילות מוצרי סדרת ארקסקין, להוכיח את הסינרגיה שלהם ולאמת את שביעות רצון הנשים: 7 פרוטוקולי בדיקה נפרסו במעבדות מנוסות ועצמאיות, לצורך הערכה שנערכה על יותר מ -300 נשים במהלך גיל המעבר, והכל תחת בקרה דרמטולוגית וגינקולוגית.

יופי וטיפוח

כיצד להתאים את דרך החיים שלך לגיל המעבר?

האם אורח החיים משפיע על תסמיני גיל המעבר?

יופי וטיפוח

ואת, איך את מרגישה במהלך גיל המעבר?

מעבדות LIERAC, שראיינו נשים במשך יותר מ -40 שנה, היו בין הראשונות שהציעו טיפול קוסמטי ספציפי לגיל המעבר. היום נענה על שאלות של 3 נשים העומדות בפני השלב הטבעי והמטריד הזה, על מנת לסייע להן להבין טוב יותר את השינויים המתרחשים בגופן.

יופי וטיפוח

צלוליט הינו הצטברות תת עורית של תאי שומן לרוב באזורי הזרועותהירכייםהישבן ובטן תחתונה המתחלק לשלושה סוגיםצלוליט בצקתיצלוליט רפוי וצלוליט קומפקטיצלוליט יכול להופיע אצל כל אחד ואחת (סובלות ממנו יותר נשים אבל גם גברים).

 

 

יופי וטיפוח

החמצן הוא הפרמטר אולי הכי חיוני לתאי העור. החוקרים שזכו בפרס נובל לרפואה ב 2019 : ויליאם טיילין האמריקאי, סר פיטר רטקליף הבריטי וגרג סמנזה האמריקאי גילו כי תאי הגוף מתאימים את עצמם לרמות החמצן סביבם. כלומר , כאשר הם מלאים בחמצן חילוף החומרים שלהם עולה, וכאשר מדובר בתאי עור - ההתחדשות שלהם נעשית באופן תדיר יותר, מה שמקנה מראה עור צעיר וחיוני הרבה יותר.

 

יופי וטיפוח

הגורם המכריע להאצת הזדקנות העור שלכם, הינו החשיפה לקרני השמש. ברור שיש לשמש יתרונות, כמו החשיפה לויטמין D, אך יחד עם זה - כאשר החלקים החשופים שלנו גלויים לשמש בשעות החמות בהן הקרינה חזקה, בכל גיל שהוא - אנו מאיצים את הופעתם של כתמים, פיגמנטציה וקמטים על עורינו.

 

יופי וטיפוח
סקירה של אלינור ביוטי מערוץ היוטיוב שלה

יופי וטיפוח

במהלך היום, העור שלנו הוא השריון של הגוף שלנו בכל הקשור למגע עם לכלוך רעלים, קרינת שמש, פיח, אבק ועוד. הלילה הוא הזמן של העור שלנו להתחדש לקראת היום הבא, ולתקן את הנזקים שנוצרו בו במהלך היום. 

 

יופי וטיפוח

הגנה על אזור העיניים היתה מאז ומתמיד אתגר לעור מתבגר - זהו אזור דק ועדין במיוחד, וקמטים וקמטוטים ממלאים אותו מהר מאוד באם לא נדע ונקפיד להגן עליו.

יופי וטיפוח

מעבדות ליראק בפיתוח חדשני וייחודי עבור האזור העדין והרגיש כל כך שסביב העיניים. העיניים שלנו הן איבר יקר כל כך ורגיש כל כך עד כדי כך שהפכו שם נרדף ל"יקר מכל". ביטויים וניבים רבים כוללים בתוכם את העין כמילה נרדפת לאוצר עדין אשר יש לשמרו מכל משמר.

יופי וטיפוח

נשים רבות מוטרדות מהזדקנות העור כבר מראשיתה – הופעתם של קמטים וקמטוטים עלולה לגרום לכל אחת מאיתנו לסור בבהלה אל המזרק הקרוב. אלא שטיפול בקמטים אינו מוכרח להיות פולשני, כואב או יקר להחריד.

הכירי את סדרת סיקה פילר מבית מעבדות "ליראק" פריז ובראשיתה האמפולה המהפכנית וקרם הסיקה פילר שבתוך 30 יום יטשטש את מראה הקמטים, יעניק נפח לעור ויהפוך את עורך לחלק וזוהר.

יופי וטיפוח

כמעט כל אישה שתשאלי (וגם לא מעט גברים), תספר לך שהנושא המטריד ביותר הקשור לעור שלה הוא הזדקנות העור. למרות שהשוק מלא בפתרונות כאלה ואחרים, אף אחד לא יכול לעצור את הזמן. כמעט. כי אנחנו מצאנו את התשובה: הכירי את מוצר הדגל שלנו בסדרת הפרימיום שלנו, לה קיור, שיחולל מהפך בעור שלך ויעניק לך את התוצאות החלומיות שאת מחפשת – בלי מחטים, ללא עלות של אלפי שקלים ועם אפקטיביות מוכחת ומובטחת.

יופי וטיפוח

מרבית הנשים חוות לקראת גיל 50 ובשנים שלאחריו, במהלך גיל המעבר, מגוון שינויים פיזיים ורגשיים, אשר רובם ככולם הינם תוצאה של ירידה הדרגתית בהורמונים הנשיים (אסטרוגן ופרוגסטרון) האחראים על ויסות התהליכים הביולוגיים בגוף האשה החל מגיל ההתבגרות ועד לגיל המעבר (מנופאוזה). הירידה בהורמונים מביאה לביוץ לא סדיר, מחזור וסת לא סדיר, ובעקבות כך, גם לאובדן הפוריות ולתסמינים נוספים.

יופי וטיפוח

מחקרים רבים מזהירים אותנו מפני השפעתן המזיקה של קרני השמש. קרני ה-UVA וה-UVB סומנו זה מכבר ע"י הרופאים ומומחי העור כהרסניות וכיוצרות נזקים בריאותיים בלתי הפיכים, וחלק ניכר מתכשירי הקוסמטיקה מכילים בשל כך מסנני קרינה המגנים על העור ומונעים את הזדקנותו המהירה. אבל האם די בכך כדי להגן על עורנו? האם מסנני הקרינה אכן מגנים מפני הזדקנות מואצת של העור שאינה נובעת מקרני השמש?

יופי וטיפוח

אנשנטה מאדאם, אנחנו ליראק ישראל, הנציגה הבלעדית בישראל של מותג הדרמו-אסתטיקה LABORATOIRES LIERAC PARIS  (מעבדות ליראק פריז) מקבוצת ALES, צרפת, ואנחנו כאן כדי לשנות את המשחק ולעשות אותך טרה שיק!  

שיקום והעלמת סימני מתיחה

 הופעת סימני מתיחה במהלך היריון ולאחר לידה הם תופעה מוכרת ונפוצה הנובעת משינויים פיזיולוגיים בגוף האישה.

במהלך תקופת ההיריון, משקל הגוף משתנה וחלים בו שינויים גופניים, הורמונלים והתאמות פיזיולוגיות למצב החדש.

השינויים החיצוניים באים לידי ביטוי בעיקר באזור הבטן, החזה, הירכיים, והעכוז. העור שהוא רקמה אלסטית, נמתח ועלול להיקרע ואף עלולים להופיע עליו סדקים שלעיתים אף מגרדים.

שיקום והעלמת סימני מתיחה

אין אישה שלא חוששת מהופעתם של סימני מתיחה – הם יכולים להופיע בעקבות תנודות במשקל הגוף, היריון ולידה, שינויים הורמונליים ועוד תהפוכות שפוגשות את העור שלנו לאורך החיים ומשפיעות מאוד על המרקם והנראות שלו.