אז מהי הדרך הכי טובה לעשות זאת? זה לא מצריך מאמץ מיוחד מצדכם, רק הקפדה על שימוש יומיומי בסרום ובקרם לחות לפנים ביום ובלילה.

מהם היתרונות לקרם לחות לעור הפנים?

קרם לחות לפנים מגן על העור מפני נזקי הסביבה, העלולים לגרום להזדקנות מואצת של העור, קמטים, כתמים ונגעים בעור. הקרם מזין את העור בחומרים חיוניים ומסייע בשיקומו. הקרם גם יוצר שכבת מגן על העור המצמצמת חדירה של חומרים שבאים במגע עם העור, כמו איפור או תכשירים כימיים שעלולים לגרום לגירוי, אדמומיות או חסימה של הנקבוביות.

האם קרם לחות באמת מסייע לטיפוח עור הפנים?

בהחלט! שימוש בקרם לחות מזין את העור בחומרים שאובדים לו עם הזמן והחשיפה לנזקי הסביבה, משקמים ומסייעים לו בהתחדשות.קרם לחות אקטיב מרגיע עור אדמומי, מגורה ונוטה להתקלפויות. הקרם מועשר בוויטמין E ואלוה-ברבדנסיס להרגעת העור ולשמירה על הלחות הטבעית. שימוש קבוע בקרם יעניק לעור מראה חלק וחיוני.

מתי מומלץ להשתמש בקרם לחות לפנים?

התשובה פשוטה – תמיד! שימוש בקרם לחות לפנים חשוב והכרחי לשגרת הטיפוח היומיומית. בבוקר חשוב למרוח קרם יום, רצוי עם מקדם הגנה, שיגן על עור הפנים מקרינת השמש וגם יעניק לעור לחות ויזין אותו בחומרים חיוניים. במשך היום העור נוטה להתייבש, ולכן מומלץ לקחת איתכם בתיק קרם לחות ולמרוח על עור הפנים לפי הצורך. לפני מריחת קרם יום או לילה, חשוב למרוח על עור הפנים והצוואר סרום טיפוח, שמשמש שכבת הגנה נוספת לעור ממפגעי הסביבה ומעניק הזנה ואלסטיות לעור.

בערב, לאחר ניקוי הפנים בסבון פנים לעור רגיש, יש למרוח בתנועות טפיחה את סרום הטיפוח ולאחר מכן למרוח קרם לחות אקטיב להרגעת העור, פעולה זו משיבה לעור את הרעננות אחרי היום הארוך, מרגיעה אדמומיות ומכינה את עור הפנים לקראת שנת הלילה.