מחקרים רבים מזהירים אותנו מפני השפעתן המזיקה של קרני השמש. קרני ה-UVA וה-UVB  סומנו זה מכבר ע"י הרופאים ומומחי העור כהרסניות וכיוצרות נזקים בריאותיים בלתי הפיכים, וחלק ניכר מתכשירי הקוסמטיקה מכילים בשל כך מסנני קרינה המגנים על העור ומונעים את הזדקנותו המהירה. אבל האם די בכך כדי להגן על עורנו? האם מסנני הקרינה אכן מגנים מפני הזדקנות מואצת של העור שאינה נובעת מקרני השמש?

מחקרים דרמטולוגיים רבים שנערכו בשנים האחרונות מצביעים על כך שקרינת המחשב, הטלפונים הסלולריים והטאבלטים משפיעה לרעה על הבריאות ועל תפקודו של הגוף. הקרינה המוקרנת ממסכים אלו פוגמת מהותית בראייה, מזיקה לעיניים, ובעיקר - מביאה להזדקנות מואצת של העור. נראה כי השעות הרבות שאנו מבלים מול המסכים ותדירות השימוש בהם משתווים כמעט לשעות קרינה רצופה של השמש בשעות השיא.
מן המחקרים עולה, כי בדומה לעישון ולזיהום האוויר, גם קרינה מזיקה ומשפיעה לרעה, היות והיא מעצימה את יצירתם של רדיקלים חופשיים האחראים לתהליכי חמצון מזיקים בגוף,  ומומלץ להימנע משימוש בשעות מסכים רבות בשעות היום ובעיקר – בלילה.

 


לרכישה

DIOPTICERNE DARK CIRCLE CORRECTION BRIGHTENING FLUID 

קרם עיניים טיפולי להפחתת כהויות (עיגולים שחורים) מסביב לעיניים, פרי פיתוח מדעי המבוסס על אופן פעולתה של החומצה ההיאלורונית בתחום הדרמו-קוסמטי. מועשר בפפטידים פעילים להבהרה ולטיפול בכהויות לתוצאות מיידיות כבר בתוך 7 ימים.

Screen Shot 2019-02-14 at 13.23.03.jpg

לרכישה

DIOPTIFATIGUE CORRECTION RE-ENERGIZING GEL-CREAM

קרם ג'ל עיניים מרענן ומרגיע עיניים עייפות בעל הפעולה המשולשת: טיפול בנפיחויות, כהויות (עיגולים שחורים) וקמטוטי הבעה באזור העפעפיים.   מבוסס על טכניקת מזותרפיה. מועשר בפפטידים פעילים להגנה ולהבהרת אזור העיניים לתוצאות מיידיות כבר בתוך 7 ימים.

Screen Shot 2019-02-14 at 13.27.01.jpg

לרכישה

 DIOPTIRIDE WRINKLE CORRECTION FILLING CREAM

 קרם עיניים אינטנסיבי לטיפול ולמילוי קמטי הבעה וקמטוטי יובש סביב העיניים. פרי פיתוח מדעי מבוסס על אופן השימוש בבוטוקס בתחום הדרמו-קוסמטי. מועשר בפפטידים פעילים להבהרה ולטיפול בכהויות לתוצאות מיידיות כבר בתוך 7 ימים.

Screen Shot 2019-02-14 at 13.28.13.jpg

לרכישה

DIOPTIPOCHE SMOOTHING GEL 

קרם ג'ל עיניים אקטיבי לטיפול אינטנסיבי בשקיות סביב העיניים כתוצאה מבצקת, הצטברות שומן ועודפי עור. מבוסס על הידע הנצבר בתחום הפלסטיקה והדרמו-קוסמטיקה, מועשר בפפטידים פעילים להפחתת הגודש סביב העיניים בתוך שעה אחת בלבד, ולהבהרת קונטור העיניים בתוך 7 ימים.